HET MEEST DESKUNDIG IN DOE-HET-ZELF

Fixet is Hubo of Multimate geworden.

Onderstaande Fixet winkels zijn Hubo of Multimate geworden. Jouw Fixet winkel is nog steeds hetzelfde vertrouwde adres, alleen onder een andere naam.

Naam winkel Adres Website
Fixet Akkrum Buorren 16 akkrum.hubo.nl
Fixet Bakel Dorpsstraat 29 bakel.hubo.nl
Fixet Balk Meerweg 25 balk.hubo.nl
Fixet Beekbergen Dorpstraat 4 beekbergen.hubo.nl
Fixet Beilen De Hanekampen 1 beilen.multimate.nl
Fixet Bergen Stroomerlaan 15 bergen.hubo.nl
Fixet Bladel Industrieweg 3 bladel.hubo.nl
Fixet Brummen Zuthpensestraat 164 brummen.hubo.nl
Fixet Bunschoten Spakenburg Colijnstraat 66 spakenburg.hubo.nl
Fixet Den Haag Laan van Nieuw-Oost-Indië 78-82 den-haag-laanvannieuwoostindie.hubo.nl
Fixet Didam Lichtenhorststraat 11-A didam.hubo.nl
Fixet Dinteloord Westervoortstraat 10 dinteloord.hubo.nl
Fixet Doorn Kampweg 78 doorn.hubo.nl
Fixet Drunen Grotestraat 16 drunen.hubo.nl
Fixet Eerbeek Loenenseweg 13 eerbeek.hubo.nl
Fixet Egmond aan de Hoef Ambachtsweg 5 egmond.hubo.nl
Fixet Glanerbrug Gronausestraat 1046 glanerbrug.hubo.nl
Fixet Gorredijk De Kromten 14 gorredijk.multimate.nl
Fixet 's-Gravenpolder Spoorstraat 51 gravenpolder.hubo.nl
Fixet Grootegast Rondweg 7 grootegast.multimate.nl
Fixet Grou Stationsweg 86 grou.multimate.nl
Fixet Haarlem Zijlweg 35 haarlem.hubo.nl
Fixet Haastrecht Kuiperstraat 6 haastrecht.hubo.nl
Fixet Heemstede Bronsteeweg 2 heemstede.hubo.nl
Fixet Heerde Kamperzijweg 6 heerde.multimate.nl
Fixet Hengelo Noord Bergweg 9 hengelo-noord.hubo.nl
Fixet Hengelo Zuid Boekeloseweg 91 hengelo-zuid.hubo.nl
Fixet Holten Keizersweg 65 c-d holten.multimate.nl
Fixet Jubbega J. van Damweg 49 jubbega.hubo.nl
Fixet Kerkdriel Industriestraat 3 kerkdriel.hubo.nl
Fixet Lage Zwaluwe De Zwingel 3-A lage-zwaluwe.hubo.nl
Fixet Ledeacker Dorpsstraat 24 ledeacker.hubo.nl
Fixet Leek Diepswal 22 leek.hubo.nl
Fixet Leveroy Houtsberg 16 leveroy.multimate.nl
Fixet Lichtenvoorde Aaltenseweg 11-15 lichtenvoorde.hubo.nl
Fixet Meerkerk Nijverheidsstraat 2 meerkerk.hubo.nl
Fixet Millingen Molenveld 1 millingen.multimate.nl
Fixet Montfoort Tasveld 30 montfoort.hubo.nl
Fixet Naaldwijk Industriestraat 7 naaldwijk.hubo.nl
Fixet Nieuw Vennep Hoofdweg 1322 nieuw-vennep.hubo.nl
Fixet Noordhorn-Zuidhorn Transportweg 1 noordhorn.hubo.nl
Fixet Noordwijk Molenstraat 45-47 noordwijk.hubo.nl
Fixet Olst De Meente 20 olst.multimate.nl
Fixet Opende De Wending 14 opende.hubo.nl
Fixet Overloon Oploseweg 4 overloon.hubo.nl
Fixet Papendrecht Coornhertstraat 4-8 papendrecht.hubo.nl
Fixet Reuver Heijtstraat 4 reuver.hubo.nl
Fixet Rheden Groenestraat 63-A rheden.hubo.nl
Fixet Sevenum Horsterweg 42 sevenum.hubo.nl
Fixet Ter Aar Westkanaalweg 101 ter-aar.hubo.nl
Fixet Terschelling Nieuwe Dijk 41 terschelling.multimate.nl
Fixet Vollenhove Productieweg 3 vollenhove.multimate.nl
Fixet Voorthuizen Verbindingsweg 39 voorthuizen.hubo.nl
Fixet Wemeldinge Sluisplateau 37 wemeldinge.hubo.nl
Fixet Werkendam Vierlinghstraat 9 - 11 werkendam.multimate.nl
Fixet Zetten Veldstraat 23 zetten.hubo.nl
Fixet Zevenaar Kerkstraat 21 zevenaar.hubo.nl
Fixet Zevenhuizen Dorpsstraat 151 zevenhuizen.hubo.nl
Fixet Zuidwolde Nijverheidsweg 12 zuidwolde.hubo.nl

De onderstaande winkel is Fixet gebleven:

Fixet Schoonoord Maatschappijweg 4 www.fixetschoonoord.nl